Archiv pro rubriku: Novinky

Pálení čarodějnic 2017

V neděli 30. dubna proběhlo na sokolském hřišti tradiční pálení čarodějnic. Letos byla účast opravdu vysoká a za to bychom touto cestou chtěli všem poděkovat. Sešla se nám spousta malých čarodějnic i kouzelníků v bohatém doprovodu rodičů.

Čekání na stmívání jsme si zkrátili dětskou diskotékou s písničkami z pohádek. Když už se sluníčko pomalu blížilo k obzoru, z hřiště vyrazil lampionový průvod. Prošli jsme se k vinohradu, kde na děti čekalo první kouzelnické zastavení s úkolem. Když byli všichni odměněni, pokračovali jsme ke Goliášovi, kde už stála perníková chaloupka s opravdovými perníky a Babou Jagou. Kdo si chtěl uloupnout perníček, musel si vzpomenout na nějakou hezkou básničku. Pak už jsme zamířili zpátky na hřiště, kde bylo vrcholem večera podpálení vatry s čarodějnicí a u menšího ohýnku opékání buřtů. Mezitím se na grilu točila kuřátka.

Snad se vám akce líbila. My už nyní pilujeme, co příští rok zlepšit. Všechny postřehy jsou vítány :)

A my se již nyní těšíme na budoucí sokolské akce – sportovní turnaje ve volejbalu a nohejbalu. Budeme rádi, když se potkáme i tam – ať už se vrhnete přímo do sportování a nebo přijdete jen fandit a dát si k nám něco dobrého. Veškeré informace k těmto akcím jsou přístupné na www.sokolkuks.cz

Share Button